Warszawa to największe miasto w Polsce, które liczy niespełna 1,8 mln mieszkańców. Jest ona podzielona na kilka dzielnic. Należą do niej Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-południe, Praga – północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

W każdej z tych dzielnic działa od kilku do kilkudziesięciu bardziej lub mniej znanych zakładów pogrzebowych. Świadczą one usługi pogrzebowe na miarę potrzeb dzisiejszych czasów w związku z pandemią COVID-19.
Przedsiębiorcy funeralni starają się uwzględnić możliwości oraz potrzeby mieszkańców Warszawy.

Usługi pogrzebowe Warszawa

Najczęściej mieszkańcom zależy na zakresie takich usług, jak odbiór i transport ciała, przygotowanie zmarłego do uroczystości pogrzebowej, kremacja i pochówek, sprzedaż funeraliów, użyczenie kaplicy przedpogrzebowej, przygotowanie wieńców i wiązanek, zamówienie nekrologów oraz wydrukowanie klepsydr, czy załatwienie formalności pogrzebowych w urzędach i wypłata zasiłku pogrzebowego. Niektóre z firm funeralnych poszerzają usługi proponując swoim klientom nowoczesne rozwiązania, jak e-nekrolog, księga ostatniej woli, transmisja online z uroczystości pogrzebowej, czy urna z elektronicznym wyświetlaczem.

Jaki zakład pogrzebowy wybrać w Warszawie?

Jeśli nie znacie Państwo konkretnej firmy pogrzebowej, zachęcamy do zapoznania się z ofertą tychże firm na stronę wiodącego w Polsce portalu branżowego https://funer.com.pl/szukaj,Warszawa,20,1,1.html

W tym miejscu znajdziecie Państwo kompleksowe informacje poszczególnych firm pogrzebowych łącznie z danymi teleadresowymi, mapą dojazdu, galerią zdjęć oraz przede wszystkim zakładką zawierającą opinie o standardzie obsługi firm współpracujących z portalem.

W tak trudnej chwili, kiedy rodzina zmarłej osoby jest pogrążona w ogromnym smutku i żałobie, niezmiernie istotne jest trafienie pod skrzydła uczciwego i rzetelnego zakładu pogrzebowego, który spełni oczekiwania każdej osoby, która się do niego zwróci.

Do jednych z najpopularniejszych zakładów pogrzebowych z Warszawy i okolic należą firmy znajdujące się pod powyższym adresem. Są to: Memento Mori, Amabilis, Jakubisiak, Lethe, Wszechnica, Kalla, Cerber, Koperski, Iredar+, Memorial, Madar, Tren, Ameno, Nekropolis, Elizjum, Skrzydlate Anioły, Heron, Gralewski, Abba Pater, Minos, Babice, Gójscy.

Biorąc pod uwagę ich opinie i prezentacje w serwisie funer.com.pl będzie to bezpieczny wybór.