W trakcie żałoby bardzo trudne jest dla wielu osób oderwanie myśli od smutku i żalu, aby skupić się na formalnościach. Dlatego ważne jest to, aby wybrać zakład pogrzebowy w mieście Kraków, który zapewni kompleksową pomoc w tych trudnych momentach. Zakład pogrzebowy Gabriel świadczy kompleksowe usługi funeralne od wielu lat. Ich doświadczenie jest gwarancją, że usługi pogrzebowe Kraków będą świadczone profesjonalnie, sprawnie, a także z należytą godnością.

Bezgotówkowe rozliczenie usług

Organizacja pogrzebu może wiązać się z nieoczekiwanym wydatkiem. W zależności od potrzeb Rodzin koszt pogrzebu może zaczynać się od 3 tysięcy, a kończyć nawet na 8 tysiącach. Niezależnie od ostatecznej kwoty pogrzebu, pracownicy zakładu Gabriel w Krakowie przykładają dużą wagę do każdej ceremonii. Pracownicy pomagają uzyskać zwrot zasiłku pogrzebowego. Na taki zasiłek czeka się jednak do kilku tygodni. Dlatego zakład pogrzebowy Gabriel Kraków oferuje usługę bezgotówkowego rozliczenia usług. Oznacza to, że pracownik wypłaca nam zasiłek pogrzebowy od ręki. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie i korzystne zarówno dla Klienta, jak i zakładu pogrzebowego. Bezgotówkowe rozliczenie usług pogrzebowych pomaga mieszkańcom w tej trudnej sytuacji przestać przejmować się kwestiami finansowymi i rozpocząć godne przygotowanie pogrzebu.

Pomoc w formalnościach

Pogrzeb związany jest z wieloma formalnościami i kwestiami urzędowymi. Osoba niezwiązana z branżą pogrzebową może czuć się w tym wszystkim zagubiona. Wszystkie formalności wymagają dużej znajomości prawa, a sama organizacja pogrzebu jest zadaniem czasochłonnym. Dlatego zakład pogrzebowy Gabriel Kraków w imieniu klienta dopilnowuje wszelkich formalności. W ten sposób zakład pogrzebowy odciąża rodziny od tego trudnego i skomplikowanego obowiązku. Rodziny, zamiast tracić czas na spędzaniu godzin w instytucjach, mogą skupić się na sobie i swojej żałobie. Ponadto pracownicy zakładu dbają nie tylko o formalności, ale całą obsługę pogrzebu w tym dbają o odpowiednią oprawę pogrzebu w postaci kwiatów i muzyki oraz organizują godny przewóz ciała z kaplicy do trumny.

Więcej na temat usług pogrzebowych w mieście Kraków można przeczytać na stronie zakładu pogrzebowego Gabriel: https://www.gabriel24.pl/