Fordoński dom pogrzebowy jest firmą działającą wiele lat w branży funeralnej, dzięki czemu posiada ogromne doświadczenie połączone z profesjonalizmem. Bydgoski zakład pogrzebowy skrupulatnie i solidnie przykłada się do zadań powierzonych przez rodziny pogrążone w żałobie. Firma pogrzebowa udowadnia, iż dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu jest w stanie zorganizować elegancki, godny pogrzeb dostosowany do oczekiwań i możliwości finansowych rodziny. Zakład pogrzebowy w Bydgoszczy wkłada w swoją pracę całe serce tak, aby pomóc i odciążyć rodzinę zmarłego w organizacji pogrzebu i w formalnościach. Pracownicy cechują się ogromną empatią, wsparciem oraz życzliwością, są świadomi, iż żałoba jest bardzo ciężkim okresem dla rodziny. Fordoński zakład pogrzebowy jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania klienta, więc gdy zaistnieje problem z dojazdem do firmy pogrzebowej, to istnieje możliwość dojechania na miejsce wskazane przez klienta. Do każdego klienta zakład pogrzebowy podchodzi indywidualnie oraz z ogromnym szacunkiem. Osoby zatrudnione to kadra bardzo wykwalifikowanych pracowników, którzy nie tylko pomagają w wyborze, ale również służą dobrą radą oraz wsparciem w tak ciężkich chwilach.

Usługi pogrzebowe Bydgoszcz

Bogate doświadczenie i wiele dobrych opinii znajdujących się na stronie internetowej, potwierdza, iż jest to renomowany zakład i godny zaufania. Bydgoski dom pogrzebowy posiada szeroki wachlarz usług wykonywany z najwyższą jakością i na bardzo wysokim poziomie. W swojej rozbudowanej ofercie posiada takie usługi jak:

  • organizacja pogrzebu, zarówno wyznaniowego oraz świeckiego
  • załatwienie wszystkich formalności oraz nawet oferują bezpłatną pomoc prawną
  • pogrzeb tradycyjny oraz kremacyjny
  • robienie zdjęć podczas pogrzebu
  • kosmetyka pośmiertna
  • istnieje możliwość przewozu uczestników pogrzebu
  • opieka nad grobami
  • krajowy i międzynarodowy transport zwłok
  • ekshumacja
  • obudowa na grób

Usługami, którymi wyróżnia się zakład pogrzebowy i na, które warto zwrócić uwagę jest: florystyka pogrzebowa, oprawa muzyczna oraz e-Nekrologi.

Zakład pogrzebowy Fordoński posiada również swoją własną kwiaciarnie, która widnieje pod tą samą nazwą „Kwiaciarnia Fordońska”. Kwiaciarnia dostosowuje się do klienta, do którego zawsze podchodzi indywidualnie i stara się sprostać oczekiwaniom klienta. Kwiaciarnie Fordońską można znaleźć na ulicy Kleeberga 2. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Kwiaciarni https://kwiaciarniafordonska.pl/.

oprawa florystyczna

 

W swojej ofercie zakład pogrzebowy posiada oprawę muzyczną, wchodząc na stronę internetową bydgoskiej firmy w zakładce „utwory” znajdują się trzy przykładowe utwory muzyczne https://pogrzebyfordon.pl/utwory/. Rodziny posiadają ogromny wybór utworów, w których skład wchodzi: muzyka żałobna, religijna, klasyczna, organista, śpiew operowy, trąbka, skrzypce, są to muzycy z opery i filharmonii.

Innowacyjnym pomysłem było również stworzenie e-nekrologów, jest to tradycyjne rozwiązanie w nowoczesnym wydaniu. Firma pogrzebowa zdaje sobie sprawę z jakimi problemami i rozterkami zmaga się rodzina, dlatego do oferty zostały wprowadzone wirtualne nekrologii, dzięki którym szybko można poinformować rodzinę i bliskich o śmierci. Opisane wyżej nekrologii można udostępnić w mediach społecznościowych oraz przez SMS.

Kontakt z bydgoskim zakładem pogrzebowym

Budynek firmy pogrzebowej mieści się przy ulicy Wyzwolenia 5, 85-790 Bydgoszcz Fordon

Kontakt:

525222373

600032525 – całodobowy

pogrzebyfordon@gmail.com