Według statystyk pilskiego USC codziennie dwie rodziny mieszkające w tym wielkopolskim mieście przeżywają odejście bliskiej osoby. Paraliżująca racjonalne działania, rozpacz i trauma utrudniają podejmowanie starań zmierzających do zorganizowania godnej uroczystości pogrzebowej. W takiej chwili najlepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy, którą oferuje mieszkańcom Piły i województwa wielkopolskiego zakład pogrzebowy Klepsydra.

Usługi pogrzebowe Klepsydra

Zgodnie z katalogiem usług pogrzebowych świadczonych w firmie Klepsydra zamieszczonym na stronie www w zakładzie można zamówić organizację pochówku tradycyjnego lub poprzedzonego kremacją. Może to być ceremonia wyznaniowa lub świecka, z bogatą oprawą lub bardzo skromna – wszystkie akcesoria oraz elementy uroczystości dobierane są na podstawie wskazań czy sugestii rodziny zmarłego.

Właściciele i pracownicy firmy Klepsydra zdają sobie sprawę, że śmierć jest zamknięciem historii życia człowieka oraz jego rodziny i przyjaciół. Aby to zamknięcie było godne pamięci Zmarłego warto zatrudnić fachowców rzetelnych, solidnych, a przy tym stosunkowo tanich.

Zakład pogrzebowy wart zaufania

Dla wszystkich, którzy nie wiedzą jak postępować w chwili zgonu bliskiej osoby na stronie klepsydra-pila.pl umieszczono przejrzysty poradnik, który krok po kroku objaśnia kolejność podejmowanych działań. Z firmą można kontaktować się na podane na stronie całodobowe numery telefonów lub odwiedzić osobiście jej siedzibę znajdującą się w centrum Piły przy ulicy 1 Maja 4. Dla wygody klientów na stronie uruchomiono elektroniczny formularz kontaktowy.

Po załatwieniu dokumentacji medycznej i aktów USC pracownicy zakładu pogrzebowego Klepsydra, działając w imieniu rodziny, zwrócą się do odpowiedniego organu z wnioskiem o wypłatę zasiłku pogrzebowego – do czasu realizacji przelewu wszelkie czynności i zakupy są kredytowane, a rozliczenie następuje nawet kilka tygodni po pogrzebie.

Zakład Klepsydra to usługi pogrzebowe kompleksowe – tu można zamówić pochówek począwszy od eksportacji ciała, przygotowania ciała i grobu, poprzez uroczystość pogrzebową, aż na opiece całorocznej nad grobem skończywszy. Jeśli zamawiający usługi zleca wykonanie czynności, która wymaga współpracy z innym wykonawcą zakład pogrzebowy Klepsydra nigdy nie pobiera opłat z tytułu pośrednictwa.