Do organizacji pogrzebu należy przyłożyć szczególną wagę, gdyż jest to ostatnia szansa, aby okazać bliskiej osobie nasz szacunek i miłość. Pogrzeb jest swoistego rodzaju uhonorowaniem ludzkiego życia. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać firmę pogrzebową w Krakowie, która przygotuje uroczystość pogrzebową z największym zaangażowaniem.

Jak wygląda organizacja pogrzebu?

Po wybraniu odpowiedniego zakładu pogrzebowego w Krakowie należy poinformować pracownika o ostatniej woli Osoby Zmarłej. Tutaj najczęściej informuje się o tym, czy pogrzeb ma być kremacyjny, czy tradycyjny. Kolejną kwestią jest to, czy na pogrzebie ma być osoba duchowna, czy mistrz ceremonii. Po ustaleniu tych najważniejszych szczegółów można wybrać datę ceremonii, miejsce pogrzebu oraz odpowiednie akcesoria pogrzebowe.

Indywidualne podejście

Zakład pogrzebowy Gabriel w Krakowie w trakcie organizacji pogrzebów zawsze kieruje się osobistym podejściem do każdego pochówku. Dlatego pracownicy zakładu starają się uzyskać jak najwięcej informacji o Osobie Zmarłej. Jaka była, co lubiła, do czego miała duży sentyment. W ten sposób na pogrzebie w wieńcach mogą znaleźć się ulubione kwiaty, a muzyka, która rozbrzmi w trakcie uroczystości pogrzebowej, może być melodią, którą Zmarły darzył dużym upodobaniem. Innym sposobem sprawienia, aby pogrzeb był wyjątkowy, jest umieszczenie przy urnie elementów związanych z pasją Zmarłego.

Pogrzeby Kraków – współpraca z najlepszymi

Zakład pogrzebowy Gabriel w Krakowie współpracuje z najlepszymi firmami funeralnymi. Dlatego wszystkie akcesoria pogrzebowe pochodzą od sprawdzonych producentów, których trumny i urny wyróżniają się wysoką jakością oraz starannie wykonanymi detalami. Ponadto zakład współpracuje z doświadczonymi mistrzami ceremonii, którzy zadbają o to, aby w najpiękniejszych słowach pożegnać drugiego człowieka.

Usługi pogrzebowe w Krakowie

Zakład pogrzebowy Gabriel oferuje:

  • Całodobowe eksportacje Zmarłych do chłodni,
  • pogrzeby urnowe lub tradycyjne,
  • pochówki świeckie lub wyznaniowe,
  • pomoc w formalnościach,
  • konkurencyjne ceny,
  • oprawę muzyczną i florystyczną,
  • transport dla uczestników pogrzebu,
  • wirtualne nekrologi.

Więcej informacji o zakładzie pogrzebowym Gabriel w Krakowie przy ulicy Wrocławskiej 8 można przeczytać na stronie internetowej.