Miejsce, które stanowi wyjątkową oazę wsparcia i troski w trudnych chwilach żałoby w Nadarzynie jest zakład pogrzebowy Cerber. Kompetentna firma funeralna o wieloletnim doświadczeniu wyróżnia się wykwalifikowaną kadrą, która jest gotowa nieść pomoc o każdej porze dnia i nocy, a także dba o to, by dostosować się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań rodzin pogrążonych w żałobie. W Nadarzynie kładziony jest duży nacisk na empatię, zrozumienie i profesjonalizm. Wyszkolony personel zawsze jest gotowy, by służyć oparciem i dobrym, fachowym doradztwem. 

W Nadarzynie organizowane są wyjątkowe ceremonie pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Cerber z biurem przy ul. Sienkiewicza 11, kompleksowo organizuje pogrzeby w każdym możliwym wyznaniu. Dzięki bogatemu zapleczowi technicznemu oraz szerokiemu wyborowi akcesoriów funeralnych, przygotowywane ceremonie reprezentują światowy poziom. Pracownicy są gotowi spełnić wszelkie życzenia i prośby rodzin, jak i samego zmarłego. Specjalistycznie przygotowany personel zadba w szczegółach o tanatokosmetykę, aby osoba zmarła prezentowała się jak najlepiej w trakcie swojej ostatniej drogi. Zgodnie z preferencjami, dobierany jest odpowiedni ubiór, a finalnie także wieńce własnego wyrobu oraz oprawa muzyczna. 

Zakład pogrzebowy z Nadarzyna starannie dba o każdy detal

Organizowane pochówki są zarówno w wersji tradycyjnej, jak i kremacyjnej. W przypadku, gdy rodzina bądź zmarły, decyduje się na kremację, zakład pogrzebowy Cerber zapewnia pełne wsparcie i dbałość o to, aby proces ten odbywał się w zgodzie z przepisami i normami. Personel pomoże również w doborze urny. Wyrabiane są one z różnych materiałów takich jak ceramika, kamień czy szkło. Są również o unikatowych kształtach i kolorach. Ostatnie chwile ze zmarłą osobą można spędzić w pięknie przygotowanej sali pożegnań, a późniejszy transport na cmentarz, organizuje zakład pogrzebowy Cerber, dbając o jak najwyższy komfort uczestników uroczystości pożegnalnej. Bowiem priorytetem firmy funeralnej jest zapewnienie rodzinom poczucia spokoju oraz oddanie hołdu bliskiej im osoby.

Zakład Pogrzebowy Cerber Pani Ewy Surmacz – dane kontaktowe:

Adres:  ul. Sienkiewicza 11,

05-830 Nadarzyn

Numery telefonu: 503 029 716/(22) 720 61 44

Adres e-mail: biuro@pogrzeby-cerber.pl