Jesteśmy rodzinną firmą, która usługi pogrzebowe świadczy już od 1990 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i działamy zawsze w oparciu o niezbędne regulacje prawne i mając na uwadze również dobro naszych klientów, którzy zmagają się z trudnym czasem żałoby, towarzyszących śmierci bliskiej osoby. Dlatego nasze działania opierają się na wszelkich uzgodnieniach z rodziną w zakresie spraw dotyczących pochówku i zgodnie z życzeniami i wolą bliskich osób. Dopełniamy również wszelkie formalności pogrzebowe w kościele oraz w urzędach, a także – w sytuacji kiedy jest to konieczne – dbamy o nabycie miejsca na cmentarzu, na którym ma być pochowany zmarły.

Usługi pogrzebowe Wyszków — razem w tym trudnym czasie

Rozumiemy jak trudnym doświadczeniem jest strata bliskiej osoby, a także związane z tym konieczności dopełnienia formalności w zakresie organizacji pogrzebu i pochówku. Dlatego, ze zrozumieniem i szacunkiem do naszych klientów podchodzimy do każdej współpracy, organizując zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i pogrzeby połączone z kremacją.
Uroczystości pogrzebowe, które odbywają się z udziałem naszej firmy, mogą mieć dowolny obrządek – zarówno taki jaki wybrała wcześniej osoba zmarła, lub też taki jak życzą sobie tego jej bliscy, przyjaciele i rodzina. Oferujemy pogrzeby religijne, jak również świeckie.

Całodobowa pomoc w Wyszkowie

Nasza firma dostępna jest do dyspozycji przez całą dobę. Posiadamy własną chłodnię, co jest znaczącym ułatwieniem i pozwala godnie zadbać o ciało zmarłej bliskiej osoby aż do momentu pochówku i ostatniego pożegnania. Dysponujemy również własnym domem pogrzebowym, który jest miejscem przeznaczonym do pożegnania się rodziny i przyjaciół z osobą zmarłą. Na życzenie bliskich udostępniamy to miejsce, by mogła w nim odbyć się ceremonia pogrzebowa w obrządku takim jak wybrała rodzina.
Zależnie od decyzji najbliższych ostatnie pożegnanie może odbywać się w ciszy, lub też przy dźwiękach muzyki jaką zażyczą sobie najbliżsi.

Zakład pogrzebowy Wyszków: https://dompogrzebowywyszkow.pl/

Służymy pomocą, radą i wsparciem w tym trudnym czasie, jakim jest śmierć bliskiej osoby. Dopełniamy wszelkich formalności urzędowych związanych z pochówkiem i wspieramy rodzinę oraz bliskich osoby zmarłej w dopełnieniu innych formalności urzędowych, związanych z pogrzebem. Gwarantujemy, że cała ceremonia będzie miała godny charakter, a tym samym rodzina, bliscy i przyjaciele osoby zmarłej będą mogli we właściwy dla nich sposób, zgodnie z wyznawanymi zasadami życia społecznego, kulturą i wyznaniem przeżyć czas rozstania i pożegnać zmarłego.