Pogodzić się ze śmiercią dla niemal każdego stanowi prawdziwe wyzwanie. Każdy radzi sobie z odejściem bliskiej osoby na swój własny sposób, ale jednocześnie każdy chciałby pożegnać członka rodziny lub przyjaciela w najbardziej godny sposób. Mieszkańcy Sosnowca i okolic otrzymują profesjonalne wsparcie ze strony Zakładu pogrzebowego Heban, którego biuro znajduje się na ul. Dekerta 18. Lata doświadczeń i zdobywanej wiedzy, pozwoliły doskonale zrozumieć potrzeby pogrążonej w żałobie rodziny. 

Kompleksowa organizacja pogrzebów w Sosnowcu

W domu pogrzebowym Heban spotkamy się z odpowiednio przygotowanym, empatycznym personelem. Kompleksowo zajmą się zarówno formalnościami związanymi ze sprawami urzędowymi, kościelnymi, ale również w imieniu rodziny z tymi, które należy załatwić na cmentarzu. W razie potrzeby, bliscy zmarłego mogą otrzymać zasiłek pogrzebowy z ZUSu i KRUSu. Na miejscu załatwić można również kwestię związaną z doborem trumny w dobrej cenie, ponieważ zakład pogrzebowy w Sosnowcu jest producentem trumien, a co więcej, w swojej bogatej ofercie prowadzi również usługi florystyczne. To sprawia, że klienci mogą wybrać najbardziej odpowiadające im bukiety, wiązanki czy okazałe wieńce. Kompleksowo rpzedstawiona, oferta, opinie oraz porady i dane firmy znajdują się na stronie hebansosnowiec.pl.

Dom pogrzebowy z Sosnowca

Pracownicy domu pogrzebowego z Sosnowca dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom, którzy przychodzą nieraz z nietypowymi prośbami i życzeniami. Z pełnym szacunkiem przygotowywany jest każdy etap ceremonii pogrzebowej. Pod całodobowymi numerami telefonów 32 267-70-25 lub 695 827 230, przyjmowane są zlecenia na transport zmarłych, nawet poza granicami Polski. Kompleksowo organizowane są pogrzeby wszystkich wyznań, w tym świeckie oraz kremacje. Na życzenie dom pogrzebowy w Sosnowcu buduje nagrobki oraz dokonuje renowacji pomników lastrykowych.

Całodobowy zakład pogrzebowy Heban w Sosnowcu

przy ul. Dekerta 18,

41-200 Sosnowiec

tel. 32 267-70-25

kom. 695 827 230