Śmierć bliskiej osoby jest zawsze czasem niełatwej próby, który wypełnia ból i smutek. To również konieczność podjęcia wielu trudnych decyzji. Całodobowy zakład pogrzebowy Róża z Gdyni od lat wspiera rodziny w tych najcięższych momentach, oferując kompleksową pomoc i doradztwo na każdym etapie organizacji pożegnania. Jest synonimem wysokiej klasy usług pogrzebowych, gdzie szacunek dla zmarłych i ich bliskich jest zawsze na pierwszym miejscu. 

Zakład Pogrzebowy Róża z biurami przy ul. Witomińskiej 17 A oraz przy Chylońskiej 163 w Gdyni, wyróżnia się szerokim spektrum usług, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i życzeń rodzin. Ich otwartość, pozwala na doskonałą organizację ceremonii pogrzebowych w różnych obrządkach religijnych oraz pochówków świeckich. Pracownicy doradzają w kwestii doboru trumien i urn, a także zapewniają możliwość zorganizowania profesjonalnego transportu zmarłego. Zapewniają także florystykę pogrzebową, oprawę muzyczną oraz kompleksowe przygotowanie ceremonii.

Usługi pogrzebowe Gdynia — prawdziwa pomoc w formalnościach pogrzebowych 

Zrozumienie i empatia to wartości, które kierują zespołem Róży w trakcie pomagania rodzinom w załatwianiu wszelkich formalności pogrzebowych. Pracownicy zakładu służą radą i czynną pomocą w uzyskaniu niezbędnych dokumentów, takich jak akt zgonu, pozwolenie na pochówek oraz wszelkie wymagane zaświadczenia. Ponadto zakład pogrzebowy w Gdyni podejmuje się reprezentacji klientów w urzędach oraz instytucjach, by w możliwie największym stopniu odciążyć rodziny od biurokratycznych obowiązków.

Międzynarodowy przewóz zmarłych Gdynia — Tutaj granice nie stanowią bariery

W odpowiedzi na rosnące potrzeby społeczeństwa, zakład pogrzebowy Róża specjalizuje się również w międzynarodowym przewozie zmarłych. Pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i zaznajomieni są z prawem związanym z przewozem zmarłych z i do Polski, zapewniając przy tym pełne wsparcie formalne — załatwienie pozwoleń, potrzebnych odpraw i wszelkich innych wymaganych dokumentów. Profesjonalizm i sprawność w realizacji tego skomplikowanego procederu, gwarantuje, że pożegnanie bliskich może odbyć się zgodnie z ich ostatnią wolą, bez względu na odległości geograficzne.

Zakłady Pogrzebowe RÓŻA – profesjonalne usługi pogrzebowe w Gdyni

ul. Witomińska 17A, 

81-311 Gdynia

Numer tel.: 570 456 454

ul Chylońska 163, 

81-007 Gdynia

Numer tel.:  570 004 445